top of page
  • Bartek

Lepiej późno niż...

...później. Dlatego piszę w końcu nowy post!!

Dłuuuugo mnie nie było, długo to trwało, ale jestem. Przez ten czas dużo się wydarzyło, na szczęście głównie pozytywnych rzeczy.

Po pierwsze, w związku z tym że chyba wreszcie łaskawie odwiedziła nas wiosna, zrobiłem wiosenne porządki.

A jak!! Oczywiście mówię tu o rowerowych porządkach, bo okna nadal nie są umyte. Tak więc wreszcie ruszył sklepik. W tej chwili jeszcze szału nie ma, ale dajcie mi czas. Stopniowo będą się tam pojawiać różnie fajne mniej i bardziej sprzęty.

Jeśli chodzi o serwis to pracy było co nie miara, ale powoli sytuacja staje się klarowna. Zachęcam do zgłaszania się z rowerkami bo nie wiadomo kiedy znowu nawiedzą mnie tłumy.

Informuje również o wciąż poszerzającej się ofercie producentów sprzętu. Tu jest nawet jedna niespodzianka, ale o tym będzie w osobnym poście jak wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

W osobnym poście pojawi się również oferta na rowery customowe, które tworzę. Będą fotki zrealizowanych projektów, będzie więcej o możliwościach. Mam też plan stworzyć tu jakiegoś rodzaju listę firm których produkty oferuje, w razie gdyby ktoś szykował się na zakupy to polecam się.

Narazie to tyle, nie ma sensu tracić czasu przed komputerem.


Także tego...

...do miłego!!!

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

...a w hurtowniach i u dystrybutorów nie ma części. Jeżeli jako tako interesowaliście się branżą rowerową, albo akurat trafiliście na odpowiedni serwis informacyjny, to musieliście słyszeć, że poprzed

...na nikogo nie czeka." A właściwie nie tylko nie czeka, ale i nie zważa na nic i na nikogo i mknie przed siebie. Kojarzycie?? Mnie jako stałemu bywalcowi ścieżek rowerowych taki obraz jest aż za dob

bottom of page