• Bartek

Lepiej późno niż...

...później. Dlatego piszę w końcu nowy post!!

Dłuuuugo mnie nie było, długo to trwało, ale jestem. Przez ten czas dużo się wydarzyło, na szczęście głównie pozytywnych rzeczy.

Po pierwsze, w związku z tym że chyba wreszcie łaskawie odwiedziła nas wiosna, zrobiłem wiosenne porządki.

A jak!! Oczywiście mówię tu o rowerowych porządkach, bo okna nadal nie są umyte. Tak więc wreszcie ruszył sklepik. W tej chwili jeszcze szału nie ma, ale dajcie mi czas. Stopniowo będą się tam pojawiać różnie fajne mniej i bardziej sprzęty.

Jeśli chodzi o serwis to pracy było co nie miara, ale powoli sytuacja staje się klarowna. Zachęcam do zgłaszania się z rowerkami bo nie wiadomo kiedy znowu nawiedzą mnie tłumy.

Informuje również o wciąż poszerzającej się ofercie producentów sprzętu. Tu jest nawet jedna niespodzianka, ale o tym będzie w osobnym poście jak wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

W osobnym poście pojawi się również oferta na rowery customowe, które tworzę. Będą fotki zrealizowanych projektów, będzie więcej o możliwościach. Mam też plan stworzyć tu jakiegoś rodzaju listę firm których produkty oferuje, w razie gdyby ktoś szykował się na zakupy to polecam się.

Narazie to tyle, nie ma sensu tracić czasu przed komputerem.


Także tego...

...do miłego!!!

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

...a w hurtowniach i u dystrybutorów nie ma części. Jeżeli jako tako interesowaliście się branżą rowerową, albo akurat trafiliście na odpowiedni serwis informacyjny, to musieliście słyszeć, że poprzed

...na nikogo nie czeka." A właściwie nie tylko nie czeka, ale i nie zważa na nic i na nikogo i mknie przed siebie. Kojarzycie?? Mnie jako stałemu bywalcowi ścieżek rowerowych taki obraz jest aż za dob